Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Rocky

Numer telefonu : 17798692719

WhatsApp : +8618915500665

Free call
Sinotectronics Inc.

Sinotectronics, dotknij świata!

  • Sinotectronics Inc.
  • Sinotectronics Inc.
  • Sinotectronics Inc.
  • Sinotectronics Inc.
  • Sinotectronics Inc.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: Master Touch, iTAYFT, MIRROAWILLOV Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: >5 Rok założenia: 2017
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Sinotectronics Inc., z siedzibą w Suzhou w prowincji Jiangsu w Chinach, jest wiodącym dostawcą rozwiązań dotykowych i twórcą produktów interaktywnych.

 

Firma Sinotectronicswłącznie z:BTP(Big Touch Platform), zapewnia różne rozwiązania dotykowe, w tym pojemnościową folię dotykową Micro Copper Wire, panel dotykowy ITO (struktura G+G/GFF), panel dotykowy+struktura, panel dotykowy+LCM (sklejanie taśmą), panel dotykowy+LCM (optyczny) klejenie), ramka dotykowa IR itp. oraz IPD (Interactive Product Development), dostarcza monitory dotykowe, Touch AIO, Touch Table, Smart Mirror, Interactive Kiosk, Smart Meeting AIO i Smart Educational Equipment itp.

 

Nasze produkty są dostępne na całym świecie.Obecnie obsługujemy 24 kraje, głównie kraje europejskie i amerykańskie orazjesteśmystopniowo się rozszerzaćing naszrynekuczestniczyć innyregiony takie jakAzja Południowo-Wschodnia, Afryka.

 

Od 2022 r. produkty marki Sinotectronics: Master Touch, iTAYFT, MIRROAWILLOV, zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek międzynarodowy.Podzielimy się bardziej profesjonalnieTAućCkomponenty,rniezawodne produkty monitorów dotykowych i atrakcyjne produkty Mirror na całym świecie.

 

wnadchodzące dni, SNT będzie nadal dokładać wszelkich starań, aby wspierać naszych partnerów biznesowych i cenionych klientów.Mamy silne zaufanie do Ciebie i Twojego zespołu, aby się rozwijać i być świadkami kolejnego doskonałego rozwoju biznesu z roku na rok.

Historia

Założona w 2017 roku firma Sinotectronics zawsze była zaangażowana w rozwój elektronicznych wyświetlaczy dotykowych.Z biegiem czasu nasz zespół staje się coraz silniejszy, poprawia się również jakość naszych produktów.

 

Obecnie Sinotectronics posiada bardziej wyrafinowane badania i rozwój, marketing, łańcuch dostaw, zespoły produkcyjne i nigdy nie przestanie inwestować dużych ilości zasobów i siły roboczej w projektowanie, badania i rozwój w celu zapewnienia wydajności, praktyczności i trwałości produktów.

Usługa

Uważna obsługa posprzedażna

Chiny Sinotectronics Inc. profil firmy 0

Nasze dążenie do minimalizacji obsługi posprzedażowej nie oznacza zaniedbania.

 

Obsługa klientów to zaszczyt.Zapewniając zdalne wsparcie techniczne, bezpłatne części zamienne, zwrot i wymianę, Sinotectronics zapewnia każdemu klientowi przemyślaną i bezbłędną obsługę posprzedażną, jednocześnie chroniąc prywatność klientów przed naruszeniem.

Nasz zespół

Zespół Sinotectronics uważa entuzjazm za klucz do witalności od początku do końca.Sprawne wykonanie pozwala Sinotectronics szybko reagować na potrzeby klientów zamiast pozostawać w wyobraźni.

 

W Sinotectronics odmawiamy prokrastynacji ze względu na jasny cel i kierunek.Dzięki inkluzywności, skromności, pomysłowości i wnikliwości Sinotectronics wyróżnia się na polu interaktywnym.

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@sinotectronics.com
+8618915500665
Rocky17798692719
rockytech2011
17798692719